Kurs SFG1

Please try entering https://graph.facebook.com/248408335351728/photos?fields=source,link,name,images,album&limit=12 into your URL bar and seeing if the page loads.

SFG1 – kurs Instruktorski 30.05-01.06.14

Po kilku latach pracy z kettlami możnaby założyć, że wie się dużo. Wystarczająco, by być dobrym trenerem praktykującym ze swoimi uczniami oraz pracować nad swoimi umiejętnościami ciągle je poprawiając. Gdy rok temu zapracowałem z wyróżnieniem na swój certyfikat SFG1 byłem przekonany, że jestem “dobry”, że jestem bardzo wysoko… W końcu sam Master SFG Peter Lakatos w obecności Team Leadera Dariusza Walusia zaproponował mi pozycję asystenta na kolejnym kursie! Po minionym weekendzie, gdy byłem po tej drugiej stronie egzaminując kandydatów na instruktorów, nabrałem jeszcze więcej pokory do systemu StrongFirst. Wiedza, którą dotychczas zdobyłem to ciągle tylko część “większego obrazu”. Ciągle dowiaduję się czegoś nowego, ciągle poszerzam swoje horyzonty i składam różne metody, spojrzenia na trening i doświadczenia innych tworząc coraz bardziej spójny przepis na skuteczną i bezpieczną pracę z ludzkim ciałem.
Poniżej kilka zdjęć z drugiego w Polsce kursu na instruktora kettlebell StrongFirst. Gratuluję wytrwałości wszystkim uczestnikom! Mam nadzieję, że mogłem Wam dać coś od siebie – bo ja nauczyłem się od Was bardzo dużo! 🙂

Zobacz pełną galerię.

Facebook API came back with a faulty result. You may be accessing an album you do not have permissions to access.

No Comments Yet.

Leave a reply

You must be logged in to post a comment.